36 Metre Kiralık Vinç

0
7

36 Metre Kiralık Vinç, kullanım alanı oldukça geniş bir araçtır. 3 metre kadar bir yüksekliğe 30 ton ağırlık kaldırabilmektedir. Bu araçlar boomlu olup yakın mesafeler de oldukça iyi performans vermektedir. Kasa arkalarına monte edilmesi ile kullanımı başlar. Kiralamak bakımından her işyeri ve kurum kiralama işlemini gerçekleştirebilir. 3 adet kırma booma sahip olan bu araç 36 metrelere kadar ulaşabilmektedir. Hem şantiye hem makine hem de şehir içi koşullarında etkin çalışır.

36 Metre Kiralık Vinç

36 Metre Kiralık Vinç, binaların dış cephelerini onarmak veya temizlemek maksatlı da kullanılır. Reklam işi ve çelik konstrüksiyon yapan kişiler için vazgeçilmezdir. Yapılan işlemler sonucunda oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Örnek verecek olursak, bir bina temizleme işi aldınız ve bina oldukça yüksek işte bu konuda yardım alabilirsiniz.

36 Metre Vinç Kiralama

36 Metre Kiralık Vinç, sayesinde ulaşamayacağınız yere ulaşabilirsiniz. Onarma konularında da yardımınıza bu araç yetişebilir. Kiralama süresi boyunca sürekli aktif olarak çalışma gösterir. Yapılan çalışma neticesi bu araç sayesinde son derece hızlı sonuçlanmaktadır.36 metre kiralık vinçkiralama süresince bakımı ve onarımı konusunda firma yardımcı olmaktadır. Güvenilir bir firma sayesinde kiraladığınız araç güvenli bir şekilde işinizi tamamlar.36 metre kiralık vinç güvenlik tedbirleri alınarak kullanılır. Bu şekilde kullanılması herhangi bir sıkıntının yaşanmasına engel olmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here