Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat, isminden de anlaşıldığı üzere, yüksek yük kapasitesine sahip ve buna benzer her şeyin taşınmasıdır. İş konusunda kullandığımız yada kullanmak için sipariş ettiğimiz makineleri güvende tutmamız gerekir. Güvenlik ve kullanım süreçlerinden önce tüm süreci ağır nakliyat hizmeti ile tamamlayabilirsiniz.

Bu makine ve yükleri transfer ederken de dikkatli olmamız gerekir. Akla gelebilecek her türlü ağır yükün taşınabileceği ağır nakliyat işlemi ile sağlanır. Çalışma sonucu ve devam ettirilebilir hizmetlerde direkt olarak insan güvenliği oldukça önemlidir. Bu sebeple nakliyat ve transfer işlemlerinde bu çalışmaları kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanmak önemlidir.

Agir-Nakliyat-3
20 TON - AĞIR NAKLİYAT
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Agir-Nakliyat-4
35 TON - AĞIR NAKLİYAT
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
Agir-Nakliyat-2
45 TON - AĞIR NAKLİYAT
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Agir-Nakliyat-1
55 TON - AĞIR NAKLİYAT
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Ağır Nakliyat Hizmetleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi sayesinde birçok şeye daha çabuk ulaşmaktayız. Herhangi bir iş alanında karşılaşılan zorluklara karşı kullanabileceğimiz büyük ve ağır makineler veya yükler bulunmaktadır. Standart ölçülerden biraz daha farklı ölçülere sahip olan yüklerin uygun araçlar ve ekipmanlar sayesinde oldukça kısa süren bir taşıma gerçekleşir. Tüm bu süreçte güvenlik söz konusu olan durumlara ise önem verilmelidir.

Ağır nakliyat esas olarak bir yükün başka bir yere taşınması veya transfer edilmesi kadar basit olmayan bir işlemdir. Kullanılan ekipmanlardan, araçlara ve mühendislik yardımı alınması gereken özenli bir iştir. Sizler istekleriniz doğrultusunda nasıl montaj yada depolama yapılacak karar verebilirsiniz. Bu sebeple almış olduğunuz hizmetten doğrudan memnun kalabilir ve ilgili hizmette değişiklikler isteğinde bulunabilirsiniz.

Ağır Nakliyat - Fenomen Vinç

Buna karşılık taşıma işlemi yapacak olan ağır nakliyat firması sigorta yapmaktadır. Yapılan sigorta doğrultusunda size ait olan yük emniyetli bir şekilde taşınmaktadır. Normal bir taşıma işi olmadığından yetersiz ekipman ve araçla taşıma işlemi yapılamaz. Bu nedenle hizmet aldığınız firmanın transfer sağlayacağı makineleri veya ekipmanları dikkatlice göz atın. Aksine taşıma işleminde sorunlar yaşayabilir ve yasal haklarınızı savunamaya bilirsiniz.

Bu önemli taşıma işi gerekli güvenlik tedbirleri alınmazsa eğer ciddi manada sıkıntı doğurabilir. Herhangi bir kaza veya başka olumsuz durumda ağır nakliyatişi önünü alamayacağınız sıkıntı yaşatabilir. İşimize ciddi bir şekilde yaklaşarak bu tarz sıkıntılardan kurtulmuş oluruz.

Ağır Nakliyat ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Ağır Nakliyat ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!