Hakkımızda

Fenomen Vinç ve Nakliyat Hizmetlerinde Faaliyet Gösteren Firmamız İstanbul Merkezli Olup Tüm Türkiye Geneline Hizmet Sağlamaktadır. Çeşitli Platform Seçenekleri İle Sektörün Lider Firması Haline Gelen Fenomen Vinç Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Aktif Hizmet Sağlamaktadır. Tecrübe ve referanslar doğrultusunda doğru ayrıca güvenlik seviyeleri yüksek makinaların kendisini sunmaktadır.

500 TON Ağır Kapasitelere kadar kiralık vinç seçenekleri sunmaktadır. Vinç kiralama sürecinde profesyonel tecrübeli ve deneyimli personeller ile danışmanlık sağlamaktayız. Sektörde liderlik elde etme amacıyla üst düzey ve yeni teknolojilere ayak uyduran ve firmayı aktif şekilde sürekli güncelleyen bir aile şirketidir. Fenomen Vinç, Faaliyet Gösterdiği Alanlar; Vinç Kiralama Hizmetleri, Makine Montajı, Hiyap, ve Nakliyat vb. Bir çok hizmetleri gibi bir çok sanayinin ihtiyacı olan hizmetleri karşılamaktadır.

Fenomen Vinç, talep edilen hizmet yerine getirilmeden önce ve iş sonunda tüm kiralık vinçlerimiz muayene edilerek gönderilir veya teslim alınır. Tüm vinç operatörlerimizin alanında deneyimli aksiyon göstermeleri için eğitim kriterlerine önem vermekteyiz. Tüm operatörlerimiz G Sınıf (İş Makinası ve Vinç Kullanabilir) ehliyetine sahiptir. Güvenlik alanında ise gerekli eğitimlerini alarak sertifika sahibi olarak hizmet vermektedir.