Kule Vinç

Kule Vinç; kiralık vinç olarak kullanıma sunulmuş olup, genellikle inşaat bölgelerinde kullanılır. Hareketli veya sabit bir şekilde yüklerin yatay yönde ve dikey yönde taşınmasına olanak sağlar. Kule vinç çelik gövdeye sahiptir ve çok büyük tonajlı yüklerin kaldırılmasında vinç kiralama yoluyla elde edilip, kullanılabilir.

Kiralık vinç olarak kullanımının nedeni büyük binaların inşasında kullanılması ve yüksek tonaja sahip yüklerin insan gücü olmadan kaldırılmasıdır.  Vinç kiralama yoluyla elde edebileceğimiz Kule vinç’ in birçok çeşitleri farklı tipleri de vardır. Adını da çok büyük olduğu ve kuleyi andırdığı için buradan almaktadır.

Fenomen-Vinc-27-Metre
27 Metre Kule Vinç
 • Kaldırma Kapasitesi : 250 KG
 • Yükseklik : 27 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
 • Sepet Ölçüsü : 2 Metre
Fenomen-Vinc-37-Metre
37 Metre Kule Vinç
 • Kaldırma Kapasitesi : 300 KG
 • Yükseklik : 37 Metre
 • Yanal Uzanma : 37 Metre
 • Sepet Ölçüsü : 3 Metre
Fenomen-Vinc-55-Metre
55 Metre Kule Vinç
 • Kaldırma Kapasitesi : 300 KG
 • Yükseklik : 55 Metre
 • Yanal Uzanma : 55 Metre
 • Sepet Ölçüsü : 3 Metre
Fenomen-Vinc-75-Metre
75 Metre Kule Vinç
 • Kaldırma Kapasitesi : 300 KG
 • Yükseklik : 75 Metre
 • Yanal Uzanma : 75 Metre
 • Sepet Ölçüsü : 3 Metre

Kule Vinç Kiralama Hizmetleri

Kule Vinç, çelikten inşa edilmiş gövdesinin yanı sıra bom adı verilen ve büyük tonajlı ağırlıkların kaldırılmasını sağlayan bir kolu bulunur. Kurulumu çok zor ve meşakkatli olduğu için kule vinçler özel aparatlarıyla tutturularak inşa edilir. Kule vinçlerin boyu çok uzun olduğundan uzman kişiler tarafından inşa edilmesi gerekmektedir. Kule vinçler büyük ve karmaşık yapıların yapımında kullanılmaktadır. Kiralık vinçler 6 ton ve buna yakın yükleri çok yükseğe taşıyabilirler.

Örümcek vincimiz bir operatör tarafından kontrol edilmektedir. Vinç operatörleri yatay olarak hareketin sağlandığı bölgede bulunan bir kabinde yer almaktadır. Kule vinç operatörleri yüksekte çalışmaya alışkın, telsiz kullanabilen, işini disiplinle yerine getiren kişiler olmalıdır. Vinç kiralamada büyük yapıların inşasında kullanıldığı için en çok kiralanan vinçlerden biridir. Ayrıca vinç kiralamada dikkat edilmesi gereken bir husus 50 km ve üstü rüzgârda kullanılmamasıdır.

Kiralık Kule Vinç Hizmetleri

Kule vinçlerde en önemli kısım kulelerin ve vinçin bakımıdır. Kule vinçlerin aylık olarak veya 6 ayda bir bakıma girmesi ve düzenli olarak kontrol altında tutulması gerekmektedir. Tabii ki bu her vinç için geçerli değildir. Her vinçin kendine göre çeşitli bakım zamanları mevcuttur.

Yapılan bakımlar uzman ekip tarafından yapılmalı ve makine mühendislerinin gözetimi altında olmalıdır. Bakımı yapılmayan veya baştan savma yapılan bakımlar ve montajlar ciddi ve ölümcül kazalara yol açabilmektedir. Bu yüzden kule vinçin kullanımı oldukça zordur.

Kule Vinç Kiralama ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Kule Vinç ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!