Makine Taşımacılığı

Makine Taşımacılığı; hakkında bir çok geniş bilgiler mevcuttur. Herhangi bir depo, şantiye ve daha buna benzer birçok yerde vinç hizmeti alınmaktadır. Bu çalışma alanlarında birden fazla makine ile işte yapılıyor olabilir. Yada başka bir şantiyeden diğerine gitmesi gereken,  fakat hareket kabiliyeti az olan ağır veya yüksek makineler olabilir. Bu makineler oldukça büyüklüğe ve bir ağırlığa da sahip olabilir. Makine taşımacılığı adı altında yapılan çalışmalar sayesinde bu işlem daha hızlı gerçekleşir. Transfer sürecinde tüm bu hizmetlerin en önemli kriterleri güvenliktir. İnsan sağlığı ve çalışanlarınıza zarar gelmemesi için alanında profesyonel hizmet eden firmaları seçmelisiniz. Bu tarz hizmetlerde dikkat edilmeyen kriterler doğrultusunda problemler taşıyabilir ve sağlık konusunda kalıcı sorunlar yaşabilirsiniz.

Makine-Tasimaciligi-3
20 TON MAKİNE TAŞIMACILIĞI
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Makine-Tasimaciligi-5
35 TON MAKİNE TAŞIMACILIĞI
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
Makine-Tasimaciligi-4
45 TON MAKİNE TAŞIMACILIĞI
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Makine-Tasimaciligi-2
55 TON MAKİNE TAŞIMACILIĞI
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Makine Taşımacılığı Hizmetleri

Gerçekleştirme işlerinin tüm süreci ise ağır nakliyat ve makine taşımacığılığında kullanılan vinçler sayesinde olmaktadır. Kendinden kat kat fazla ağırlığı olan yük ve makineleri kolaylıkla kaldırabilirler ve istenilen konuma transfer edilebilir. İş sahalarında mutlaka rastladığımız vinçler sayesinde daha hızlı çalışılır ve güvenlik konusunda problemsiz bir çalışma ortamı yaratılabilir.

Kiralık Vinç tercihi yapan ve  çalışmalarını da devam ettiren kişiler her zaman memnun kalmıştır. Makine taşımacılığı,  atölye, fabrika gibi yerlerden başlayarak şehirler arası hatta ülkeler arasında bile taşımacılık hizmeti yapılmaktadır. Bu taşıma işlemi için uzman bir ekibe, donanımlı araçlara ve ekipmanlara sahip olmanız gerekmektedir. Aksine geri dönüşü zor problemler ve çevrenize ağır zararlar verebilirsiniz.

Fenomen Vinç

Makine Taşımacılığı - Fenomen Vinç

Bu taşıma işlemini yapacak olan firmanın daha önceki tecrübeleri ve referansları oldukça önemlidir. Şayet bu konuda uzman olduğunu referansları sunabilen firmalar ile bu işlemi yaptırmak sağlıklı bir seçim olacaktır. Maddi anlamda çok pahalı ve planlanan bazı makineler söz konusudur.

Makine taşımacılığı koordineli ve deneyimli kişiler tarafından yapılırsa, pahada yüksek makine zarar görmez. Bazen bizler evimizde ki küçük bir eşyayı bile taşımaya korkuyoruz. Burada söz konusu makineler oldukça yüksek bir değerde olabiliyor. Fakat makine taşımacılığısayesinde oldukça konforlu ve güvenli bir şekilde taşınabiliyor.

Makine Taşımacılığı ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Makine Taşımacılığı ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!