Vinçli Nakliye

Vinçli Nakliye, aracılığıyla taşımış olduğumuz sayısız yük ve transfer edilen ağır makineler bulunmaktadır. İş hayatımızda kullandığımız makineler, bizler içim büyük ölçüde önem taşımaktadır. Kuruluşlar veya şirketler sağladığı hizmet ve işlerin herhangi bir aksaklık olsun istemezler.

İş hayatımızda ağır yük veya makinelerin bizlere kolaylık sağlayan biride vinçtir. İnsan gücünün kaldıramayacağı yük ve buna benzer ağır cisimleri kaldırmamıza yarayan makineye vinç adı verilir. Taşınması veya transfer edilmesi durumunda oldukça önemlidir. İnsan sağlığı ve cevre güvenliği söz konusudur.

Vincli-Nakliye-3
20 TON VİNÇLİ NAKLİYE
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Vincli-Nakliye-2
35 TON VİNÇLİ NAKLİYE
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
Vincli-Nakliye-5
45 TON VİNÇLİ NAKLİYE
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Vincli-Nakliye-4
55 TON VİNÇLİ NAKLİYE
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Vinçli Nakliye Hizmetleri

Vinçli nakliye sayesinde, iş hayatında ki bir çok ağır yükü kaldırabilir ve istekler doğrultusunda transfer edebiliriz. Kullanımı deneyimli ve sertifikalı kişiler tarafından sağlanması oldukça önemlidir. Ağır yük ve nakliye veya taşımacılık konusu uzmanlık gerektiren önemli bir hizmet alanıdır. Bütün ağır yüklerin, iş makinelerinin vincin ucuna bağlanıp bir yerden bir yere taşınmasını vinçli nakliye ile sağlayabiliriz.

Havalimanlarında, tersanelerde ve buna benzer ağır yüklerin olduğu çalışma alanlarında vinçler kullanıma oldukça elverişlidir. Ağır yüklerin bulunduğu bir çalışma ortamında olmazsa olmazlardandır. İş hayatındaki süreçleri kısaltır ve insan sağlının değerini oldukça yükseltmektedir.

Türkiye’nin Vinçli Nakliye Hizmeti

Vinçli Nakliye - Fenomen Vinç

Vinçli Nakliye,  konusunda bir çok konu ve kaynak belirtilmektedir. İnsanlar için kolaylık sağlamasının yanı sıra, iş hayatındaki güvenli ortamı da oluşturmaktadır. Teknolojinin son derece gelişmiş olduğu bu zamanda, iş konusunda da çeşitli makineler ortaya çıkmıştır. Vinçli nakliye ile yükleme, boşaltma, tahliye, kurtarma ve buna benzer birçok işi yapabilirsiniz.

Eğer çalışmakta olduğunuz ortam ağır yüklerle dolu ise bu konuda bu makineler tam bir kurtarıcı olacaktır. Bu alanda hizmet veren birçok deneyim sahibi firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında yapılan en iyiler sıralamasında yerini almış olan Fenomen Vinç isimli firmada bulunmaktadır. Taşımacılık ve Vinç Hizmeti güvenlik konusunda oldukça önemlidir!

Vinçli Nakliye ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Vinçli Nakliye ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!