Vinçli Oto Kurtarıcı

Vinçli Oto Kurtarıcı; otoban veya yol kenarında zor bir anımızda, o zorluktan kurtulmamıza kolaylık sağlar. Bizler yük taşırken, işe giderken yada bir yere ulaşmak için her daim aktif süreçli çeşitli büyüklükte araçlarımızı kullanırız. Genelde büyük şehirlerde araç arızaları ve kazalar yoğun olarak yaşanmaktadır.

Trafik ortasında kalan bir araç bulunduğu trafiği durdurabilir. Bazı zamanlarda kaza yapmış bir aracı yola devam ettirmek imkansız olabilir. Bu sebepten aktif süreçli ve çeşitli araçlarımız ile bulunduğunuz noktadan sizi kurtararak sizleri kurtarıyoruz.

Vincli-Oto-Kurtarici-4
VİNÇLİ OTO KURTARICI
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Vincli-Oto-Kurtarici-2
VİNÇLİ OTO KURTARICI
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
Vincli-Oto-Kurtarici-1
VİNÇLİ OTO KURTARICI
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Vincli-Oto-Kurtarici-3
VİNÇLİ OTO KURTARICI
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Vinçli Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Vinçli Oto Kurtarıcı, sayesinde bu tarz sıkıntılardan hızlıca kurtulabiliriz. Bunların yanı sıra bir yolculuk yapacaksak ve bu yolculuk ıssız bir yerde ise yolda kalma durumunda anında fenomen vinçten yardım alabiliriz. Şehirler arası yolculuklarda otoban kenarında kaldığımız zaman imdada yetişen vinçli oto kurtarıcı direkt olarak yanımızda olabilir. Her an ve tüm saatler içersinde destek verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Çok zor şartlarda olsa bile nerede olursak olalım yardım ihtiyacınıza anlık olarak destek verebiliriz. Günün her saati anlık yardım talebinde bulunabiliriz. Sahip olduğumuz çekiciler neredeyse her araç tipine uygun olarak dizayn edilmiştir. Römork, yarı römork ve farklı araçları çekebilmek için üretilmiştir. Bu sebeple araç çeşitliliğinden çekinmeden bulunduğunuz konumun tarifini dile getirmeniz sizler için yeterli olacaktır.

Fenomen Oto Kurtarıcı

Vinçli Oto Kurtarıcı - Fenomen Vinç

Vinçli Oto Kurtarıcı, ile yük taşıma işlemi vs işlemler gerçekleşmez. Amaçlarının dışında vs bu araçlar kullanılamaz. Sizler can güvenliğiniz kadar mal güvenliğinizi de oldukça önemli ve değerlidir. Bu bakımdan her hangi bir noktada kaldığınız zaman aracınızı terk edip gidemezsiniz. Otoban vb yerlerde arıza yapan veya kaza geçiren araçlara direkt olarak yardım ihtiyacını oto kurtarıcılar gerçekleştirir.

Bu gibi durumlarda 7/24 saat hizmet veren vinçli oto kurtarıcı ile aracınızı oldukça güvenli olarak kurtarabilirsiniz. Aracınızın güvenliği o saatten sonra firmaya emanet edilmiştir. Bu sebepten hiç bir sorun teşkil etmeyen transfer işlemlerinde direkt olarak fayda sağlayabilir. Dilediğiniz konuma veya sanayi bölgelerine bırakıla bilir.

Vinçli Oto Kurtarıcı ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Vinçli Oto Kurtarıcı ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!