Kamyonlu Vinç

Kamyonlu Vinç hizmeti, kamyonların şaselerine bağlanıp mobil olarak verilen vinç hizmetidir. Bu tür bir hizmete hiab yada hiyap adı da verilmektedir. Birçok konuda işinizi görebilecek bir makinedir. Genel olarak uzak bölgelere ve yükseklere ulaşmayı başarmaktadır.

Kamyonlarla birlikte hareket etme olanağı kazanmışlardır. Bu sayede her yere taşınabilirler ve oradaki ihtiyacı karşılayabilirler. Kamyon üstü hidrolik bir çalışma sistemi olan kamyonlu vinç işleri yapmakta oldukça kabiliyetli davranır. Kullanım alanları geniş ve çeşitliliği mevcuttur.

Kamyonlu-Vinc-4
20 TON KAMYONLU VİNÇ
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Kamyonlu-Vinc-3
35 TON KAMYONLU VİNÇ
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
40 Ton Kiralık Vinçli Kamyon
45 TON KAMYONLU VİNÇ
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Kamyonlu-Vinc-2
55 TON KAMYONLU VİNÇ
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Kamyonlu Vinç Hizmetleri

Vinçlerin kendi ağırlıkları ve kaldırabilecekleri ağırlık miktarı bellidir. Fakat kamyonun taşıyabileceği kadar yük almaları lazımdır. Altında bulunan kamyona fazla yük bindirilmemesi lazımdır. Birtakım kurallara uyulması halinde çok pratik bir yöntemdir. Kamyonlu vinç sistemi hafif yükler ve kısa mesafelerde daha iyi verim alabilmek için kullanılırlar.

Bu hareket kabiliyeti yüksek ve maliyeti düşük olması sebebiyle bütün dünyanın tercihleri arasında yer almaktadır. Bu sistem ile ilgili olarak yukarıda verilen taşıyabileceği en ağır yükü eğimli ve engebeli yerlerde taşıyamazlar.

Kamyonlu Vinç - Fenomen Vinç

Kamyonlu Vinç, genel manada daha düşük yük kapasitesi olan malzemeyi taşır. Üzerinde bulunan çeşitli aksesuarlar sayesinde iş güvenliğini artırmaktadır. Standartlara uygun olarak yapılacak bir vinç inşası, oldukça zahmetli olacaktır.

Bunun yanı sıra da detaylı bir kontrol isteyecektir. Fakat kamyonlu vinç sayesinde bu tarz sıkıntılarla uğraşmak yerine işine bakacaktır. Diğerine göre daha hızlı olarak işini tamamlayacaktır.

Kamyonlu Vinç ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Kamyonlu Vinç ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!