Vinçli Taşımacılık

Vinçli Taşımacılık; hizmeti en zor ve farklı bulanan hizmetlerdendir. Çünkü bu hizmet verilirken, araçlara bu sistemin kurulması lazımdır. Vinçler her zaman iş hayatında bize yardım sağlamaktadır. Bu makineler kol ve gövdeden oluşmaktadır. Yapmış oldukları dikey ve yatay manevralar sayesinde en ağır yükleri bile kaldırabilmektedir. Bu araçların kaldıra bildikleri ağırlık kapasitesi 60 ton ile 10 ton arasında değişkenlik gösterir.

Vinçli Taşımacılık, hizmetlerinde vinçler kamyonların üstünde durur. Bu sayede işler daha hızlı ve kolay bir şekilde yürür. Bu hizmetin ihtiyaç duyulduğu bütün noktalara ulaşıla bilinmektedir. Bu hizmet iki türlü verilmektedir.

10 Ton Kiralık Vinçli Kamyon
20 TON VİNÇLİ TAŞIMACILIK
 • Kaldırma Kapasitesi : 20 T
 • Yükseklik : 24 Metre
 • Yanal Uzanma : 18 Metre
Vincli-Tasimacilik-2
35 TON VİNÇLİ TAŞIMACILIK
 • Kaldırma Kapasitesi : 35 T
 • Yükseklik : 38 Metre
 • Yanal Uzanma : 24 Metre
Vincli-Tasimacilik-5
45 TON VİNÇLİ TAŞIMACILIK
 • Kaldırma Kapasitesi : 45 T
 • Yükseklik : 47 Metre
 • Yanal Uzanma : 27 Metre
Vincli-Tasimacilik-3
55 TON VİNÇLİ TAŞIMACILIK
 • Kaldırma Kapasitesi : 55 T
 • Yükseklik : 58 Metre
 • Yanal Uzanma : 32 Metre

Vinçli Taşımacılık Hizmetleri

Vinçlerin bazıları sadece ağır yüklerin kaldırılmasında kullanılırken, bazı vinç türleri sadece uzun ve yüksek noktalara ulaşabilmek maksatlı görev yaparlar. Ağır yükledin bir yerden bir yere aktarılabilmesi adına vinçli taşımacılık hizmet vermektedir. Genel olarak yüklerin aktarımları için kullanılmaktadırlar. Bu hizmetin en çok görüldüğü iş sahası ise limanlardır.

Küçük kamyon ve büyük kamyon sınıflarına göre vinçler de belirlenmektedir. Bu noktada en büyük sınıf olan kamyonun taşıma kapasitesine göre 60 tona kadar yükselmektedir. Vinçli taşımacılık hizmeti yüksek miktarda yatırımın olması gereken bir hizmettir. Bu araçlar standart nakliyede kullanılan kamyonlara nazaran oldukça üstündür.

Vinçli Taşımacılık - Fenomen Vinç

Ayrıca en yüksek direkler veya binalara ulaşabilmek bu araç sayesinde mümkündür. Bu konuda hizmet veren yerler, bütün personelinin yeterli olmasını istemektedir. Son derece önemli olan konulardan biride budur. Güvenlik ve çalışan sağlığı ise kritik ve bir kriterlerden bir tanesidir.

Vinçli Taşımacılık, hizmetinde vinci kullanan kişi ile bir kamyon şoförü kesinlikle aynı kategoride değildir. Birinde ehliyet, diğerinde yeterli olduğunu gösteren bir belge söz konusudur. Aksine sertifikası veya ehliyeti olmayan kişiler ilgili vinçleri kullanamaz ve güvenlik konularında ciddi problemler yaşatabilirler.

Vinçli Taşımacılık ve Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin tüm illerinde ve çevrelerinde farklı araçlar ile, Sepetli, Mobil, Hiyap ve Örümcek seçenekleri ile sizlere kiralama hizmeti sunmaktayız…

İstanbul genelinde, Avrupa ve Anadolu yakasının tüm bölgelerine kesintisiz ve alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Hafta Sonu ve Hafta İçi değişmeyen ücretler ile aynı kalite anlayışında hizmet sağlamaktayız.

Hiç bir fark yansıtılmadan talep ettiğiniz seçenekler ile Kredi Kartı ödemesini kabul ediyoruz…

7/24 Hafta Sonu ve Hafta İçi özetle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermekteyiz…

Pazar günleri de dahil Haftanın 7 gününde vinç kiralama fiyatlarımız değişmemektedir…

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Çalışma yapılacak bölgedeki yüksekliği ve uzaklık biliniyorsa ayrıca ağaç, duvar, elektrik telleri gibi engeller yok ise uzman tarafından incelenmesine gerek yoktur. Çağrı merkezimiz üzerinden talep ettiğiniz istekler doğrultusunda size uygun araçları yönlendiriyoruz.

Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama koşulları ile belirlenebilir.

Vinçli Taşımacılık ve Fenomen Vinç

+90 554 528 6127

HEMEN ARA!