36 Metre Kiralık Sepetli Vinç

0
8

36 Metre Kiralık Sepetli Vinç, kamyon veya dorse üzerine hidrolik olarak kurulan bir sistem ile çalışmaktadır. Monte edilme prensiplerine göre ayarlamaları sağlanmaktadır. Bom adı verilen mekanik bir kola bağlı sepet üzerinde taşıma işlemini gerçekleştirir. Bu vinç sayesinde insan veya yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca bu makineler ağır iş makinesi olarak ta bilinmektedir.

36 Metre Kiralık Sepetli Vinç

36 metre kiralık sepetli vinç sayesinde 30-35 ton gibi ağır bir yük taşınabilir. Kiralama işlemleri kullanmak istediğiniz platforma göre süre bakımından değişmektedir. Bu işlem ile fiyat çizelgesi de belirlenmektedir. Kiralama işlemi biten bu vinçlerin kullanım alanları çok geniştir. Genel olarak insanların doğal yoldan ulaşamayacağı yerlere ulaşmalarını sağlamaktadır. Ayrıca bu 36 metre kiralık sepetli vinç sayesinde ağırlık bakımından ulaşılamaz olan bir yere yükü ulaştırabilir. Bu işlemi yaparken bazen destekler de alabilir. Bu vinçlerin kullanım alanları lojistik ve nakliye sektöründe yoğun bir biçimde kullanılır.

36 Metre Sepetli Vinç Kiralama

36 Metre Kiralık Sepetli Vinç, fiyatları kiralamak istediğiniz süreye göre değişmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağladıktan sonra kullanımı size geçmektedir. Ayriyeten enerji nakli ve itfaiye personellerinin de yaygın olarak kullandıkları bu araçlar oldukça fayda sağlar. Her aracın ve makinenin kullanım alanı farklıdır. 36 metre kiralık sepetli vinç amacı dışında da kullanılabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here